Meble prosto od producenta

Istniejemy od 1991 roku...

PRO-LINE

System mebli kuchennych KAM MODUŁ PRO-LINE

Zalety nowej linii kuchni

Nowy typ listew uchytowych wprowadza wyraźny podział mebli na poziome pasy, czyniąc zabudowane nimi wnętrze optycznie bardziej przestronnym. Bryła mebli zyskuje dzięki temu na lekkości, a jednocześnie zachowany zostaje wciąż modny minimalizm, którego nie zakłócają uchwyty.

Ze sprawdzonych rozwiązań nie warto rezygnować, zwłaszcza jeśli przekonały do siebie klientów. Aby jednak podnieść ich atrakcyjność, można na przykład "ubrać" je w nową szatę. Tak właśnie Spółka Meblowa KAM sp. j. zrobiła proponując kuchnię KAMMODUŁ w prestiżowej linii PRO-LINE z nowymi dekorami na frontach.

Nowy porządek w meblach kuchennych

W skład systemu KAMMODUŁ PRO-LINE wchodzi ponad 100 szafek kuchennych dostepnych w wielu wysokościach i szerokościach. Teraz wystarczy z ołówkiem w ręku wyczarować swój wymarzony układ mebli kuchennych, lub skorzystać z doświadczeń projektantów. Także im znacznie ułatwiliśmy pracę.

Praca projektanta przy tworzeniu kuchni z wykorzystaniem szafek KAMMODUŁ PRO-LINE jest do tego wyjątkowo przyjemna. Bo któż nie lubi pracować z wyrobami najwyższej jakości, wykorzystującymi najnowszą technikę kuchenną (ciche domykanie, wytrzymały tandembox), o światowym designie i z zastosowaniem innowacyjnych technologii (fronty akrylowe). A do tego może je zaoferować klientowi w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

KAMMODUŁ PRO-LINE - okucia BLUM

System mebli kuchennych KAMMODUŁ PRO-LINE oparty jest na niezawodnych produktach firmy BLUM. Okucia BLUM w meblach KAM są gwarancją wysokiej jakości ruchu i precyzji działania przez wiele lat. 

 

zapytaj o produkt