Meble prosto od producenta

Istniejemy od 1991 roku...

OLIVIA

System mebli kuchennych KAM MODUŁ PREMIUM

Optymalny zestaw kuchenny - geneza

Korzystając z ponad 20 lat doświadczeń w projektowaniu kuchni dla najbardziej wymagających Klientów, stworzyliśmy System mebli OLIVIA z zestawem podstawowym Singiel Plus, idealnie dopasowanym do potrzeb ludzi aktywnych, poszukujących optymalnych rozwiązań.

Jednocześnie pozostawiliśmy ogromne możliwości wprowadzania indywidualnych rozwiązań i dokonywania wyboru spośród szerokiej gamy ponad 100 różnych szafek oraz kilkunastu elementów dodatkowych.

Meble kuchenne SINGIEL PLUS?

Profesjonalista w swoim zawodzie, który lubi współpracować z profesjonalistami w swojej dziedzinie. Dlatego w jego kuchni są meble SINGIEL Plus firmy KAM.
Nowoczesny i aktywny w wielu dziedzinach dostrzega dynamikę rozwiązań zastosowanych w najnowszym zestawie SINGIEL Plus.
Świadomy swych potrzeb, docenia relaks w pięknym wnętrzu własnego mieszkania, harmonijny design nowoczesnych frontów Olivia ze zintegrowanym uchwytem.
Lubi porządek, i dla takich jak on firma KAM stworzyła idealny i zoptymalizowany układ nowej kuchni SINGIEL Plus z wygodnymi szufladami, pojemnymi szafkami, gdzie wszystko znajduje swoje miejsce.
Jest eko. Żyje w zgodzie z naturą, która wkracza w każdą przestrzeń, także kuchenną. Dekory frontów Olivia odwzorowujące naturalne drewno gruszy, dębu czy orzecha doskonale łączą się z motywami kamienia na blacie. 
Ma wielu przyjaciół z którymi spędza czas przy wspólnie przygotowanej kolacji, muzyce. Wnętrza relaksu i wypoczynku przenikają się z otwartą przestrzenią kuchni, której design idealnie wpasowuje się w każde otoczenie.

 

zapytaj o produkt